חיפוש באתר

תכנית שנתית // תש"פ

ש

תאריך

יום

שעה

אירוע

 

שני

19:30

הרצאת פתיחה לעונת ההרצאות תש"פ: עמוס אלנבוגן, קריקטוריסט זוכה פרסים מציג: העולם בקריקטורות

 

רביעי

18:00

צ'צקעס מוסיקה חברתית: סדנת קצב לבני נוער

 

שלישי

17:30

הביצה שהתחפשה – הצגת הילדים של תיאטרון קוקיה בהשראת הקלאסיקה של דן פגיס  

 

ראשון

19:30

הרצאה 2: העלמה בלובשטיין: סרטו של יאיר קידר על רחל המשוררת במסגרת סדרת 'העברים' הקרנת סרט + שיח במאי – קהל   

 

ראשון

19:30

הרצאה 3: בעקבות בנות צלפחד – הסופרת חווה עציוני הלוי בעקבות ההשראה הפמיניסטית של בנות צלפחד  

 

שני

17:00

פתיחת עונת סדנאות בעקבות ספרים עם צוות פיתוח סדנאות

 

חמישי

19:30

ראש תירוש: ערב פתיחת שנה המסורתי  

15-17.10.19

שלישי-חמישי

17:00-21:00

סוכה מרובת תכנים: סדנת הכנת סוכות לילדים, יום קריקטורות ועוד

 

רביעי

17:00

חניכת מרכז החשיבה במרכז ניוטון: מתחם XBOX, משחקי קופסה, עמדות פיתוח חשיבה ואסטרטגיה  

 

חמישי

17:00

פתיחת הפרלמנט: עונה 2 לרצועת היו-טיוב של הספריה בעקבות דמויות מעוררות השראה.

 

שני

10:00

דני קרמן ואפרים סידון: מפגש עם שניים מבכירי היוצרים (לתלמידי יסודי)

 

רביעי

18:00

סדנת שפת סימנים עם גילי בית הלחמי (10+)

 

שלישי

19:00

פתיחת קולנוער: רצועת סרטי האיכות לנוער של הספריה חוזרת בעונה חדשה   

 

רביעי

17:30

המחודדים: מפגש פתיחה של תוכנית העומק של הספריה לילדים.

 

רביעי

19:30

סדנת כתיבת סיפורים קצרים: מפגש פתיחה לסדנת כתיבה לנוער ומבוגרים

 

חמישי

 

יום אסטריד לינדגרן: יום סדנאות בעקבות בילבי

 

ראשון

19:30

הרצאה 4: לבדיתי: סרט על המשוררת מרים ילן שטקליס במסגרת סדרת 'העברים' של יאיר קידר

 

שני

17:00

יום חיה שנהב: מחווה למחברת מיץ פטל מיץ פטל

 

חמישי

20:00

ערב מחווה לאריק איינשטיין במסגרת רצועת המוסיקה של הספריה

18-25.12.19

רביעי-רביעי

16:00-19:00

שבוע חנוכה לילדים

 

 

 

 

09-11.02.20

ראשון-שלישי

17:00

ימים ירוקים: ט"ו בשבט

 

ראשון

17:00

יום מרים רות: ספיישל סדנאות בעקבות ספריה

 

שלישי

17:00

יום המשפחה: סדנה עם נויה בלייס

03-10.03.20

שלישי-חמישי

17:00

ימי פורים

 

רביעי

17:00

יום הכזבים הבינלאומי

 

שלישי

20:00

סדר פסח קהילתי

 

שלישי

18:00

זיכרון בסלון + הקרנת 'שקית של גולות'

 

חמישי

18:00

יום אלפרד היצ'קוק: מרתון אימה בספריה

 

שני

20:00

הרצאה 5: יאיר קדר: לאה גולדברג בחמישה בתים. סרטו של יאיר קידר על המשוררת וחייה. הקרנת סרט + שיח במאי קהל

 

ראשון

17:30

ימי ל"ג בעומר: סדנת חץ וקשת

 

שני

20:00

ימי ל"ג בעומר: מסביב למדורה קהילתית

 

שלישי

18:00

שלומית כהן אסיף: מפגש הורים וילדים עם סופרת הילדים האהובה  

 

ראשון

20:00

הרצאה 6: יובל אברמוביץ': סיום עונת ההרצאות עם מחבר הספר 'שנת המתנות'. הרצאת השראה.

צרו קשר:
  • מתנס בית שאן
  • שדרות הארבעה 50
  • בית שאן
  • 04-6060550
  • פקס: 04-6586597
קישורים:
  • אייקון יוטיוב
  • אייקון גוגל
  • החברה למתנסים
מתנסנט חוגים